Nasze produkty - BanaBay - Banan Import i eksport

Nasze Produkty

BanaBay oferuje szereg zdrowych, pełnowartościowych i pożywnych produktów niezbędnych do zdrowego stylu życia. Dostarczamy Ci owoce najwyższej jakości, zapewniając Cię, że otrzymujesz najświeższe, najsmaczniejsze i najpożywniejszych owoce.

Świeże Owoc

Od naszych plantacji po Ciebie, pielęgnujemy nasze produkty, aby dać Ci to, co najlepsze. Dla dzisiejszego zabieganego konsumenta, zdrowe jedzenie jest tak proste jak wybór produktu BanaBay, przeznaczonego dla osób w ciągłym biegu. Dzięki integracji pionowej, dostawie just-in-time oraz doskonałym praktykom postępowania, BanaBay zapewnia świetną jakość od naszych plantacji po naszych konsumentów. Nasz nieprzerwany łańcuch chłodniczy z pola upraw do sklepu, w połączeniu z naszym innowacyjnym opakowaniem, pozwala nam zapewnić świeżo zebrane produkty, które są wolne od dodatków i konserwantów.

Świeżo zebrany produkt BanaBay jest przygotowywany i pakowany w naszych własnych zakładach, które wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt przetwórczy i działają pod ścisłą kontrolą bezpieczeństwa żywności i systemów zarządzania jakością.

Jakość

Jesteśmy bardzo dumni z naszej jakości. Nasi hodowcy, pakujący, przetwórcy, spedytorzy i pracownicy szerzą tę wartość na całym świecie. Dostarczają oni klientom najlepszych, najsmaczniejszych i najpożywniejszych owoców dzień po dniu.

Bezpieczeństwo Żywności

Bardzo dbamy o bezpieczeństwo żywności, dlatego posiadamy wyspecjalizowany dział skupiający się na bezpieczeństwie naszych produktów.

Bezpieczeństwo żywności jest zapewnione poprzez monitorowanie drogi produktu z plantacji na rynek za pomocą narzędzi, takich jak: podręczniki systemów jakości, samokontrola programów, inspektorzy terenowi, dane statystyczne o produkcji i stosowaniu substancji chemicznych i próbne wycofywanie produktów.

Opakowania

Dział opakowań dokłada najwyższych starań by zachować świeżość w owocach, które są zbierane codziennie. Zatrudniając najlepszych ekspertów w tej dziedzinie, nasza firma jest w stanie zapewnić efektywne kosztowo i terminowo rozwiązania w sferze opakowań dla naszych działań produkcyjnych, które są przystosowane do potrzeb naszych klientów.

 

BanaBay Fresh Produce Availability Chart

BanaBay Fresh Produce Availability Chart


Menu